اپل واچساعت هوشمندکالای دیجیتال

تشخیص شستشوی دست اپل واچ سالهاست که در حال توسعه است. شاید چیز های بیشتری هم در راه باشد

شرکت اپل میگوید سیستم تشخیص شستشوی دست اپل واچ که در بحران coronavirus معرفی شده است حاصل سالها تلاش و تحقیق بوده و یک شبه بدست نیامده

یکی از اعلامیه های به موقع اپل در WWDC ، سیستم تشخیص شستشوی دست اپل واچ بود. بحران coronavirus باعث شده که همه تشویق شوندکه مرتباً دست خود را بشویند و اطمینان حاصل کنند که به طور کامل این کار را انجام میدهند.

اپل اما می گوید ، ویژگی تشخیص شستشوی دست به سرعت آماده نشده، بلکه سالها در حال توسعه بوده …

دستورالعمل های WHO (سازمان بهداشت جهانی) و CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری) حداقل 20 ثانیه شستشوی دست را توصیه می کند ، و watchOS 7 قصد دارد به طور خودکار هنگام دست شستن ، این عمل را تشخیص دهد و یک تایمر شمارش معکوس از 20 ثانیه را با یک انیمیشن زیبا شروع کند. اگر تشخیص دهد که دست از دست شستن دستان خود قبل از اتمام زمان آن برداشته ایید، این ساعت هوشمند مودبانه از شما می خواهد که به شستن دست هایتان ادامه دهید.

شستن مناسب دستها به مدت حداقل 20 ثانیه می تواند به جلوگیری از شیوع بیماری کمک کند. اپل واچ در یک نوآوری برای گجت ساعت خود، از سنسورهای حرکتی ، میکروفون و دستگاه بر روی دستگاه برای تشخیص خودکار حرکات و صداهای دست شستن استفاده می کند. سپس یک تایمر شمارش معکوس از 20 ثانیه آغاز می کند و اگر کاربر کار را زودتر از 20 ثانیه تمام کند، از آنها خواسته می شود که شستشو را ادامه دهند. اپل واچ همچنین می تواند به راحتی به کاربر یادآوری کند که هنگام بازگشت به خانه ، دست های خود را بشوید.

برنامه Health در iPhone فرکانس و مدت زمان شستشوی کاربر و همچنین اطلاعاتی درباره اهمیت شستشوی دست را نشان می دهد ، زیرا این امر به سلامتی کلی جامعه مربوط می شود. صداهایی که برای تشخیص شستشوی دست استفاده می شوند به طور خودکار توسط برنامه Health یا Apple Watch ذخیره نمی شوند.

هنگامی که شستشوی دست به طور خودکار تشخیص داده شود ، دستشویی یک تایمر 20 ثانیه آغاز می شود.

گزارش TechCrunch می گوید که به معنای واقعی کلمه سالها کار انجام شده است.

شستن دست با اپل واچ در کنار اضافه شدن ماسک صورت برای Memojis در لیست ویژگی های مربوط به COVID-19 این شرکت در گردهمایی WWDCدر هفته گذشته معرفی شده […]

بر خلاف سایر ابتکارات عجولانه که توسط این شرکت پس از ویروس انجام شد ، برنامه شستشوی دستی Apple Watch یک شبه ساخته نشده است. کوین لینچ از VP فناوری به TechCrunch گفت: این ویژگی نتیجه “سالها کار” بود. طبق روال اجرایی ، این محصول در نتیجه سالها آزمایش و خطا بود.

ویژگی تشخیص شستشوی دست Apple Watch به سه نشانه وابسته است.

شتاب سنج سخت افزار و قطعه اصلی در اینجا است ، در انتظار یک الگوی شستشوی دست خاص – که ظاهرا بسته به این است که چه کسی در حال انجام شستشو است ، روش های مختلفی را اتخاذ می کند.

همراه با حرکت ، برنامه صدای آب جاری را گوش می دهد. اگرچه این کافی نیست ، اما – به هر حال گزینه ی لازم است.

صدای صابون پارامتر آخر است. این یک نشانه صوتی به اندازه کافی منحصر به فرد است تا تأیید کند که دست شویی در حال انجام است.

با این همه ، آزمایش های اولیه نشان از سالها کار نمیدهد! : آزمایش 9to5Mac نشان از غیر قابل اعتماد بودن این ویژگی دارد. بیشتر به نظر میرسد این تکنولوژی یک گزینه ی جایگزین برای یادآور شستن دست در ساعت های مختلف در ساعت هوشمند اپل واچ است.

آیا Apple Watch می تواند فراتر رود و به تشخیص COVID-19 کمک کند؟ اپل می گوید که هیچ تحقیقی را در این زمینه انجام نمی دهد، اما از کسانی که این کار را می کنند حمایت می کند.

سجاد

خوره ی تکنولوژی، یه دانشجو ی کامپیوتر که از بچگی نرم افزارای مختلفو تست کرده با انواع سخت افزارا کار کرده و حالا تجربه هاشو مینویسه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفتگو کنید
بستن
error: هشدار: مطالب وبلاگ قابل کپی برداری ینستند!!